Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 27 listopada 2021r. g.16:00 I Liga 2021/22 3 150 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikKarkonosze Jelenia Góra3618ZwycięstwoSośnica Gliwice3511Przegrana Karkonosze Jelenia GóraSośnica Gliwice 27 listopada 2021r. 36 – 35 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Park Sportowy Złotnicza Złotnicza 12, Jelenia Góra, województwo dolnośląskie, 58-500, Polska Karkonosze Jelenia Góra # Zawodnik Poz. Me […]
Karkonosze Jelenia G. — SPR Gliwice
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
27 listopada 2021r. | g.16:00 | I Liga | 2021/22 | 3 | 150 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Karkonosze Jelenia Góra | 36 | 18 | Zwycięstwo |
Sośnica Gliwice | 35 | 11 | Przegrana |
Karkonosze Jelenia GóraSośnica Gliwice
36 - 35Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Park Sportowy Złotnicza |
---|
Złotnicza 12, Jelenia Góra, województwo dolnośląskie, 58-500, Polska |
Karkonosze Jelenia Góra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabryś Natalia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Bielecka Oktawia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Mazurkiewicz Marta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jarosz Nikola | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalska Agnieszka | Skrzydłowa | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gałuszka Sabina | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kobzar Sabina | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Załoga Joanna | Skrzydłowa | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wierzbicka Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuśnierz Dominika | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Prudzienica Izabela | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Przystalska Oliwia | Kołowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Muras Karolina | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 44 | 36 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Trener B: Samadova Dilrabo
Osoba towarzysząca: Korkuś Adam
Sośnica Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Reichel Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zub Klaudia | Kołowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Walus Paulina | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kostrzewska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wasak Paula | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wroniewicz Marta | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Smodis Hanna | Kołowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Markiewicz Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nimsz Dominika | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Habla Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wyrzychowska Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 46 | 35 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Trener A: Boczek Michał
Osoba towarzysząca: Łątka Adam
Osoba towarzysząca: Moszyński Adam
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Chojnowska Anna (Opole) Klimkowicz Paweł (Opole) | Sosiński Krzysztof (Jelenia Góra) | Barczyńska Barbara (Jelenia Góra) |